SALİHA ERDİM ÇARŞAMBALILARLA BULUŞTU

Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim, “Ailemiz: korumamız gereken kalemiz” konulu konferansıyla Çarşambalı sevenleriyle buluştu. Çarşamba Belediyesince organize edilen programa ilgi yoğundu, Çarşamba Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşen programa yaklaşık 2 bin 500 kişi katıldı.
Çarşamba Belediyesi kültürel faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Çarşamba Belediyesi tarafından düzenlenen program ile “Ailemiz: korumamız gereken kalemiz” konferansıyla Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim, sevenleriyle buluştu. Katılımın yoğun olduğu program, 17 Mayıs Salı günü saat 20.30’da Çarşamba Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşti. Yaklaşık 2 bin 500 kişinin katıldığı programda Saliha Erdim sevenlerine, aile yaşamının öneminden bahsetti, kitaplarını imzaladı.
“Aileler toplumun temel değeridir”
Çarşamba’da bu tarz programların artarak devam edeceğini ifade eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Biz Çarşamba Belediyesi olarak hemşehrilerimizin hem kendilerini geliştirip yeni kazanımlar elde edebilmesi hem de güzel bir programla keyifli vakit geçirebilmeleri için ilçemizde kültür, sanat ve spor faaliyetlerine ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim Hanımefendi’yi “Ailemiz: korumamız gereken kalemiz” konulu konferansıyla ilçemizde ağırlıyoruz. 17 Mayıs Salı günü gerçekleşecek programımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Aile toplumumuzun en temel değeri, yapı taşı. İnsan iyi gününde de kötü gününde de ailesini, sevdiklerini yanında görmek ister. Konferansımızın başlığının da çok güzel bir şekilde ifade ettiği gibi aile, korumamız gereken kalemizdir. Bu kaleyi korumak, manevi değerlerimizle örmek de bizim en önemli sorumluluğumuz” diye konuştu.

İLGİLİ DİĞER HABERLER
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.