HALİT DOĞAN SALIPAZARI’NDA KONUŞTU: “SAMSUN’UMUZ BİZLERE EMANET”

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Salıpazarı Mitingi ile vatandaşlarla buluştu. Samsun’a kazandıracakları hizmetlerden bahseden SBB Adayı Doğan, “Salıpazarı’nda, Samsun'umuzda ve 17 ilçemizin tamamında Cumhur İttifakı olarak tarih yazmak için gün sayıyoruz” diye konuştu.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, 17 ilçenin tamamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Salıpazarı mitinginde vatandaşlarla buluşan Büyükşehir Adayı Halit Doğan, “Salıpazarı’mız 31 Mart’a hazır! 17 ilçemiz ve büyükşehirimizle yerel seçimleri Cumhur İttifakımızın zaferi ile taçlandıracağız” dedi.

Salıpazarı mitingine Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan’ın yanı sıra; AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, MHP Samsun Milletvekili İlyas Topsakal, önceki dönem Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, MHP İl Başkanı Burhan Mucur, Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Osman Yüksel, Salıpazarı Belediye Başkanı Sn. Halil Akgül, Cumhur İttifakı üyeleri ve vatandaşlar katıldı.


 

Söylediğimiz her şeyi hayata geçireceğiz”

Çok güzelsin Salıpazarı diyerek sözlerine başlayan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bizler Samsun’a hizmet için, ülkemize hizmet için yola çıktık. Hep beraber Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gösterdiği yolda yürümeye devam ediyoruz. Samsun’umuzu Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı yapacağız dedik. Bunu hep birlikte başaracağız. Turizmde, tarımda, ulaşımda, her alanda şehrimizi daha ileriye götüreceğiz. Bizim siyasetimizin merkezinde insanımız var, insanımızın mutluluğu var. Salıpazarlı, Çarşambalı, Ladikli, Havzalı, 17 ilçemizin tamamında yaşayan hemşehrilerimiz daha mutlu olsun, daha ileri bir şehirde yaşasın istiyoruz. Bunun için çalışmaya devam ediyoruz. 5 yıl Çarşamba Belediye Başkanlığı görevimizi sürdürdük. Salıpazarı ile biz birbirimizi iyi biliyoruz, kardeşliğimizi hukukumuzu daha da ileri taşıyacağız. 17 ilçemizin tamamında güç birliği yaparak Samsun'umuza birlikte hizmet edeceğiz. İlçelerimizin ihtiyaçlarını da taleplerini de en iyi biz biliriz. Yapamayacağımız hiçbir şeyi söylemeyecek, söylediğimiz her şeyi de Allah’ın izniyle hayata geçireceğiz. Bu yolda bizlerden desteklerinizi esirgemeyeceğinize inancım tam. Salıpazarı’mız Belediye Başkan Adayımız Osman Yüksel’e emanet. Bizler de 31 Mart'ta giden süreçte kendimizi önce Allah'a, sonra sizlere emanet ediyoruz. 31 Mart'tan sonra da 17 ilçemiz ve Samsun'umuz bize emanet olacak” şeklinde konuştu.


 

İLGİLİ DİĞER HABERLER
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.