EĞİTİMDE ÖNCÜ KENT ÇARŞAMBA’DA “KPSS” ÜCRETLERİ KARŞILANIYOR

Çarşamba Belediyesi, 2023 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’na girecek adayların sınav başvuru ücretlerini karşılıyor. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Eğitim kenti Çarşamba’mızda, gençlerimizin her zaman yanındayız. Bu sene de Çarşamba Kaymakamlığımız ve Çarşamba Belediyemizden sosyal yardım alan hemşehrilerimizin KPSS başvuru ücretlerini karşılıyoruz” dedi.

Eğitim kenti Çarşamba’da; Çarşamba Belediyesi gençleri desteklemeye, eğitimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda da belediyeden sosyal yardım alan kişilerin Kamu Personeli Seçme Sınavı başvuru ücretlerini karşılayan Çarşamba Belediyesi, bu yılda belediyeden ve Çarşamba Kaymakamlığından sosyal yardım alan vatandaşların başvuru ücretlerini karşılıyor. Sosyal yardım alan vatandaşlar, Çarşamba Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi’ne, 29 Mayıs Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar başvurularını yapabilecekler.

Çarşamba’da eğitime destek sürüyor

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan değerli bir yatırım olduğunu vurgulayan  Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Her alanda öncü kent; eğitime ve öğrencilere verilen destekle olunur. Biz bunun bilincinde olarak Çarşamba Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz her türlü projede gençlerimizin, hemşehrilerimizin hayatlarına dokunabilmeyi, geleceklerine katkı sunmayı hedefliyoruz. Gençlerimize inanıyor, hayatlarının her alanında onları desteklemeyi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın geleceğine katkıda bulunmak, hayatlarına dokunmak için belediyemizden ve Çarşamba Kaymakamlığımızdan sosyal yardım alan  hemşehrilerimizin, 'KPSS' başvuru ücretlerini bu yıl da karşılıyoruz. Hemşehrilerimiz başvurularını, 29 Mayıs tarihine kadar belediyemizin Sosyal Hizmetler Birimine yapabilirler. Belirtilen koşulları taşıyan ve başvuru ücretlerini yatırmış olan hemşehrilerimiz, ödeme makbuzu ile belediyemize başvuruda bulunabilirler. Sınava girecek tüm adaylara başarılar dilerim. Rabbim haklarında hayırlısını nasip etsin” şeklinde konuştu.


İLGİLİ DİĞER HABERLER
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.