Başarılı Sorculara Ödül Töreni

Çarşamba Belediyespor sporcularının beyzbol, softbol ve ragbi dallarında ülke genelinde başarı göstererek madalya ve kupa alması, Çarşamba Belediye Meydanı'nda yapılan törenle kutlandı.
Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından alınan başarıların açıklandığı törende Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, sporcuları kutlayarak bir konuşma yaptı. Başkan Halit Doğan, sporcular ve ailelerine hitaben yaptığı konuşmasında, “Türkiye'de adımızı duyurduğunuz, göğsümüzü kabarttığınız kupalarımızı Çarşambamıza hediye ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah bu işin daha da üzerine koyacaksınız. Belediye olarak Doğal Yaşam Parkımızın ilerisine beyzbol sahası yapmayı planlıyoruz. Amacımız bu projeyi ayın sonunda faaliyete geçirmek. Bir taraftan da okullarımızın olduğu bölgede ayrı bir çalışmamız var.”diye konuştu.


Başkan Doğan “Federasyon Başkanımız Murat Pazan'la İtalya'ya gittik. Federasyonun Dünya Başkanı ile konuştuk. İnşallah ragbide, beyzbolda ve softbolda Çarşamba'yı Türkiye'nin bir kamp alanı haline getirmeyi istiyoruz. Avrupa'nın, dünyanın maçlarını Çarşamba'da yapıldığı, dünyadan bir sürü insanın Çarşamba'ya geldiği, Çarşambalıların bütün ülkelere ev sahipliği yaptığı bir ilçe tasarlıyoruz. Bunu da hep birlikte sağlayacağız. Bizlere çok önemli bir cesaret verdiniz. Çarşamba'daki gençlerin bu işe nasıl sarıldığını İtalya'da yaptığımız görüşmelerde de gösterdik” dedi.

İLGİLİ DİĞER HABERLER
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.