ÇARŞAMBA HUZUREVİ SAKİNLERİNE ‘HOŞ GELDİNİZ’ ETKİNLİĞİ

Çarşamba protokolü ilçede faaliyet gösteren huzurevinin sakinleri ile buluştu. 11 Ekim 2022 tarihinde yaşlı kabulüne başlayan Çarşamba Huzurevi’nde, huzurevi sakinlerine ‘Hoş Geldiniz’ etkinliği düzenlendi. Düzenlenen programa Çarşamba İlçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve ilçe protokolü katıldı.

Çarşamba Huzurevi’nde, huzurevi sakinlerine ‘Hoş Geldiniz’ etkinliği düzenlendi. 11 Ekim tarihinde hizmete giren huzurevinde, huzurevi sakinleri ve Çarşamba protokolü buluştu. Pastaların kesilip sohbetlerin edildiği program güzel anlara sahne oldu.

Düzenlenen programa; Çarşamba İlçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti ilçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba Huzurevi Müdürü Fatih Behçet, Çarşamba Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Zekai Varol, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin, İlçe Emniyet Müdürü Barik Çiçek, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Özer Özen, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İrfan Öztürk ve İlçe Müftüsü Cemal Uzun katıldı.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşamba Huzurevimiz yaklaşık 1 ay önce hizmete açıldı. Bugün de burada büyüklerimize bir nevi hoş geldiniz dedik. Birlikte sohbet edip hayır dualarını aldık. Rabbim onları başımızdan eksik etmesin. Büyüklerimizden öğrenecek çok şeyimiz var, koca çınarlarımızla birlikte geçirdiğimiz her an çok değerli. Çarşamba Huzurevimiz artık onların evi. Burada çok güzel olanaklar altında, mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürecekler inşallah. Biz de Çarşamba Belediyesi olarak her zaman yaşlılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İLGİLİ DİĞER HABERLER
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.