BEKİR DEVELİ ÇARŞAMBALI SEVENLERİYLE BULUŞUYOR

Çarşamba Belediyesi kültür sanat faaliyetlerine devam ediyor. Yazar, televizyon programcısı Bekir Develi, ‘Bizim Hikayemiz’ konulu söyleşi ve imza günüyle 1 Mart Salı günü saat 19.30’da Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde, Çarşambalı sevenleriyle buluşuyor.

Çarşamba Belediyesi tarafından organize edilen program kapsamında televizyon programcısı, yazar Bekir Develi, Çarşambalılar ile buluşacak. 1 Mart Salı günü, Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde saat 19.30’da gerçekleşecek Bizim Hikayemiz konulu söyleşi ve imza gününe vatandaşlar ücretsiz olarak katılabilecekler.

Çarşamba’da kültürel etkinliklerin artarak devam edeceğini vurgulayan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “İlçemizde kültür sanat anlamında faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Birbirinden değerli isimlerle, birbirinden değerli etkinliklerimizle hemşehrilerimizle buluşuyor. Bu tarz programlarımızı da arttırarak sürdürmek gayretindeyiz. Bu kapsamda da değerli yazar, televizyon programcısı Bekir Develi’yi, ‘Bizim Hikayemiz’ konulu söyleşisiyle Çarşamba’mızda ağırlayacağız. Çok güzel bir program olacağına eminim. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

İLGİLİ DİĞER HABERLER
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.