ÇARŞAMBA’DA ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Çarşamba Belediyesince yarıyıl tatilinde, çocuklara karne hediyesi olarak organize edilen ‘Yetenek Sirki’ gösterisine ilgi yoğundu. Büyük katılımın gerçekleştiği programda, jonglör, akrobasi, sihirbaz, palyaço ve daha birçok gösteri çocuklarla buluştu.

Çarşamba Belediyesi tarafından yarıyıl tatilinde çocuklar eğlenceye doysun diye ücretsiz şekilde düzenlenen, ailecek eğlenebilecekleri ‘Yetenek Sirkine’ ilgi yoğundu. 2 seans şeklinde düzenlenen programa yaklaşık 3 bin kişi katıldı. Çocukların eğlenceye doyduğu program, renkli anlara sahne oldu.

Çarşamba Belediyesi, vatandaşın katılımını kolaylaştırmak adına, ilçenin belirli noktalarından sirk gösterisinin yapılacağı alana otobüs kaldırdı.

 Çocuklar eğlenceye doydu

Yarıyıl tatilinde çocuklar için bir karne hediyesi olarak sirk gösterisi düzenlediklerini ifade eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çocuklarımız güldü, eğlendi biz mutlu olduk. Yarıyıl tatili için çocuklarımıza böyle bir hediye düşündük. Aileleri de sağ olsunlar, programımıza katılım yoğun oldu. Ailecek eğlenebilecekleri bir sirk gösterisi ile hemşehrilerimizle buluştuk. Hem büyükler hem küçükler doyasıya eğlendiler. Biz gücünü, sevgiden, mutluluktan, gülen gözlerden alan bir belediyeyiz. Bu tarz kültür sanat organizasyonlarımızla da büyükler, günlük hayatın stresinden bir nebze uzaklaşıyor, geleceğimizin mimarı gençlerimiz, çocuklarımız eğlenme fırsatı buluyorlar. Rabbim çocuklarımızın yüzlerinden gülücükleri eksik etmesin. İnşallah daha birçok organizasyonla daha çocuklarımız, gençlerimiz, hemşehrilerimizle bir araya geleceğiz” diye konuştu.

İLGİLİ DİĞER HABERLER
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.