HALİT DOĞAN: “SAMSUN’U İŞ DÜNYASININ MERKEZİ HALİNE GETİRECEĞİZ”

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi üyeleri ile bir araya geldi. SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “İş dünyamız ile bir araya geliyor; Samsun’umuzu daha ileri taşımak, iş dünyasının merkezi haline getirmek için çalışıyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Asrın İş İnsanları Derneği Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut ve iş insanları ile bir araya geldi. Samsun’u iş dünyasının merkezi haline getirmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Adayı Doğan, “Samsun’umuzun gelişimi ve kalkınması, Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı olması için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Asrın İş İnsanları Derneği programında konuşan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Samsun’umuzu, hemşehrilerimizden dinliyoruz. Samsun’da hayata geçireceğimiz tüm projelerimizde vatandaşlarımızın görüşleri, önerileri olsun istiyoruz. İş insanlarımız, kadınlarımız, gençlerimiz, sporcularımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve şehrimizin tüm dinamiklerimizle bir araya geliyor; Samsun’umuzu bir kez de onlardan dinliyoruz. Asrın İş İnsanları Derneği Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut ve iş insanlarımızla da bir araya gelerek şehrimizi konuştuk. Turizmden tarıma, kültür sanattan spora Samsun’umuzun çok büyük bir potansiyeli var. Bizler tüm paydaşlarımızla birlikte bu potansiyeli ortaya çıkararak şehrimizi Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı haline getirmeye kararlıyız! Heyecanımız, kararlılığımı, şehrimize dair umudumuz var. Hep birlikte Samsun için ‘daha ileri’ diyerek çalışacak; Samsun’umuzu iş dünyasının merkezi haline getireceğiz” diye konuştu.

İLGİLİ DİĞER HABERLER
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.